[single_loop]

Pişik Kremi – En İyi Pişik Kremi

Pişik Kremi – En İyi Pişik Kremi

[single_loop]
21.09.2020
76
Pişik Kremi – En İyi Pişik Kremi

 

pişik kremi

 

Pişik kremi bebeğinizin o yumuşacık cildinin zaman zaman kızarması, tahriş ve pişik olması gibi maalesef kaçınılmaz olan durumlarda en büyük yardımcımızdır. Bepanthol pişik kremi ve mustela pişik kremi anne adayları tarafından en çok aranan pişik kremleri olmasına rağmen biz sizler için pişik kremlerini fiyatları ile inceledik ve bebeğinizin pamuk poposunda oluşabilecek pişikleri önlemenize yardımcı olmak için en çok tercih edilen pişik kremlerini bir araya getirdik.

1. Sudocrem Pişik Kremi (Ort. fiyat 27 TL)

Pişik önleyici kremler arasında en çok memnun kalınan tercihlerden birisidir, Sudocrem.Su itici tabanı sayesinde bebeğinizin poposunda pişiğe karşı koruyucu bir tabaka tabiri caizse zırh oluşturur. Bu su itici taban, cilde temas eden etkenlerin tahriş ediciliğini durdurmaya yarıyor.
Sudocrem bebek bakım kremi, kullanıldığı andan itibaren bebek bezlerinin sebep olduğu kızarıklığı ve tahrişi önlemeye yardımcı olurken, bebeğinizin cildini yumuşatarak rahatlamasını sağlayacaktır. Böylelikle bebeğiniz pamuk gibi bir tene tekrar kavuşmuş oluyor.  Sudocrem, ince bir tabaka halinde sürülerek uygulanabilir.

2. Sebamed bebek pişik önleyici krem

Pişik oluştuktan sonra tedavi edilmesi, hem anne için hem bebek için sıkıntılı bir durumdur. Bu sebeple pişiği oluşmadan önlemek çok büyük önem taşır. Sebamed Bebek Pişik Önleyici Krem, bu konudaki tüm beklentilerinizi karşılayacak diyebiliriz.

Sebamed krem, cildin terlemesini ve dolayısıyla nefes almasını engellemeyen bir yapıya sahiptir. İlk kullanımdan itibaren içerdiği maddeler ve nemlendirici faktörler ile bebeğinizin cildini tahriş olmaya karşı korur. Ayrıca Paraben içermemesi anneler için tercih sebeplerinin başında gelmektedir.

3. Baby Me Pişik Kremi

Baby Me Pişik Önleyici Bebek Kremi, bebeğinizin hassas cildi için özel olarak üretilmiştir.
İçerdiği Çinko Oksit, Aloe Vera Özü, Vitamin B5 ve E Vİtamini sayesinde kızarıklığı ve tahrişi önleyerek pişik oluşumunu engellemektedir. Cildin nefes almasını engellememekle birlikte Alkol, Alerjeni, Koruyucu, Paraben, Boyar Madde, Parfüm ve Fenoksietanol içermemektedir.

4. Hametan Pişik Kremi (Ort. fiyat 8 TL)

Hametan pişik kremi, bebeğinizin poposunda ya da sıcaktan, sürtünmeden dolayı koltuk altında oluşmuş olan pişiklerde kullanılabilen ürünlerden birisidir. Bebebğinizin narin cildine hijyenik bir şekilde uygulayabilirsiniz.

5. Mustela 123 Vitamin Bariyer Pişik Kremi (Ort. fiyat 20 TL)

Mustela pişik kremi, %98 doğal içeriklerden oluşmaktadır. Parfüm ve paraben içermemektedir. Klinik olarak test edillip onaylanan kremlerden birisi olduğu için her gün bebeğinizin cildine güvenle kullanabilirsiniz. Uygulamaya doğduğu andan itibaren başlayabilirsiniz.

 

 

6. Travazol Krem (Ort. fiyat 16 TL)

Travazol Krem, genel olarak mantar problemi tedavisinde ve cilt enfeksiyolarında uzmanlar tarafından önerilirken bebek pişiğinde de oldukça etkili olduğu onaylanmıştır. 4 yaşından küçük çocuklarda 3 haftadan uzun süre kullanılmaması önerilmektedir.

7. Desitin Pişik Kremi (Ort. fiyat 17 TL)

Parfüm ve Paraben içermemesi, 1/4 oranında çinko oksit içermesi Desitin pişik kreminin tercih edilmesi sebeplerindendir. Çinko oksit, pişiği önlemede önde gelen içeriklerin başındadır. İçerdiği gliserin sayesinde bebeğin cildi rahatlatır ve cilt neminin korunmasına yardımcı olur.

 

 

8. Popolin Pişik Kremi (Ort. fiyat 16 TL)

Lanolin ve camomile içeren eşsiz içeriği sayesinde Popolin pişik kremi, bebeğinizin cildini yumuşatır ve koruyucu etkisiyle tahriş oluşumunu engeller. Bebeğinizin bezini her değiştirdiğinizde ince bir tabaka halinde sürmeniz önerilmektedir.

Bebek bakımı ile ilgili diğer yazılarımız için Bebek Bakımı kategorimizi inceleyebilirsiniz.

NOT: Bilgi niteliğindedir. Daha detaylı bilgi için lütfen doktorunuza başvurunuz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.