Hamilelikte Külot Seçimi

01.05.2020
7
[Resim: hamilelik-iç-giyim.png]

Hamilelikte Külot Seçimi Nasıl Olmalı?


İç çamaşırı seçiminde hamileler tamamı pamuklu olan modeller tercih etmelidir. Nadir olarak dantelli çeşitler kullanılabilir ama günlük kullanımda bu tarzlardan uzak durulması daha iyidir. Çamaşır seçiminde külotların vücuda tam oturmaması hatta bol olması gerekir. Dar ve sentetik olan külotlar özel bölgede terlemeye neden olabilir ve rahatsız edebilir.

Gebelik sürecinde sıkça görülen akıntıların yüzeysel olarak çamaşırın üstünde kalması zamanla enfeksiyonlara yol açabilir. Pamuklu, hava alan ve gebeler için özel olarak göbek kısmıyla birlikte tasarlanmış külotlar en ideal olanıdır. Ayrıca gebeler için tasarlanan göbek altı külotlar da tercih edilebilir. Külotların mümkünse beyaz ya da ten renginde olması, boya içermemesi gerekir bu sebeple rengarenk çamaşırlardan gebelik süresince uzak durmak daha sağlıklı olacaktır.

Giyim ile ilgili diğer yazılarımız için Hamilelikte Giyim kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Hamilelikte Külot Seçimi Gebelik Hesaplama, Hamilelikte Külot Seçimi Beta HCG, Hamilelikte Külot Seçimi kız bebek isimleri, Hamilelikte Külot Seçimi erkek bebek isimleri, Hamilelikte Külot Seçimi Hafta Hafta Gebelik.
] }
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.