Hakkımızda

1 Anne 1 Bebek – 1anne1bebek.com ulaşılan internet forum paylaşım sitesidir.

1 Anne 1 Bebek Forum İçerik ve Amacı

1 Anne 1 Bebek Forum, anne, bebek, hamilelik, doğum, çocuk ve ebeveynlere destek amaçlı diğer konuların paylaşıldığı sosyal paylaşım platformudur.

1 Anne 1 Bebek Forum# Bebek Forum Kuruluş amacı; maddi hiçbir kaygı gütmeden insanlara faydalı olmak; tecrübeli veya bilgili bireylerin bebek, prematüre bebek, tüp bebek, doğum, hamilelik hakkında bilgi paylaşım platformudur.

1 Anne 1 Bebek Forum Kullanımı Hakkında Yasal Uyarı

1 Anne 1 Bebek Forum internet forum bilgi paylaşım sitesi olarak hizmet veren sosyal paylaşım platformunda; tüm içerikten 5651 Sayılı Kanun’un 8 ve T.C.K’nın 125. maddesine göre paylaşımı yapanın kendisi sorumludur. 1 Anne 1 Bebek Forum üyelerinin gönderdiği içerikten doğabilecek yasal sorunlar nedeni ile sorumlu tutulamaz. Forumdaki paylaşımlar hakkında tüm hukuksal bildirimler iletisim kanalı üzerinden bildirilmesi halinde, bildirimin bize ulaşmasından sonra en geç 10 (on) gün içerisinde yanıt verilir ve içerik kaldırılır.

1 Anne 1 Bebek Forum içeriğindeki bütün yazılar üyelerimizin kendi tecrübeleri neticesinde yazdığı ve bilgilendirme amaçlı yazılardır. Teşhis ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Kesinlikle her uygulamada doktorunuza danışınız.